O nas

NZOZ Eskulap Konstantynów

zaprasza dorosłych i dzieci do naszych gabinetów lekarskich.

Zapewniamy opiekę lekarzy rodzinnych, pediatrów, konsultacje specjalistów, rehabilitację, diagnostykę – RTG, USG, laboratorium – oraz bezpłatne programy profilaktyczne.

 

Pracujemy w godzinach

7:00 – 19:00

Eskulap w Konstantynowie Łódzkim zaczął pracę w 2007 roku jako mała przychodnia – pięć gabinetów na piętrze i tyłach apteki. Początki w budynku TP S.A. były skromne ale pierwszy zespół lekarzy z pomocą pielęgniarek i położnej pozyskał zaufanie pacjentów Konstantynowa. Eskulap przejął budynek TP S. A. i całkowicie zmienił swój kształt i wystrój. Dzisiaj przyjmuje tutaj kilku lekarzy POZ oraz lekarze specjaliści.

Mamy również świetnie wyposażona fizjoterapię i nowoczesne aparaty RTG i USG (pełne zakresy badań), laboratorium codziennie.

Szczególne miejsce zajmuje ESKULAPEK Poradnia Pediatryczna – z oddzielnym wejściem i strefą dzieci zdrowych oraz gabinetami dla dzieci chorych.

Wykonywanie zawodu lekarza, pielęgniarki czy położnej z możliwością wykorzystania wiedzy i sprzętu na poziomie najnowszych osiągnięć medycyny europejskiej daje dużą satysfakcję. Cieszymy się, że możemy podzielić się tym z naszymi pacjentami, którzy są z nami od samego początku. Coraz częściej zapisują się do nas nowi pacjenci, mieszkańcy okolicznych miejscowości, również Łodzi i Pabianic.

Poradnia w Konstantynowie Łódzkim jest córką dużej przychodni ESKULAP w Pabianicach, gdzie pacjenci mogą otrzymać pomoc w gabinetach diagnostyczno-zabiegowych prawie wszystkich specjalizacji.

Serdecznie zapraszamy
lek. med. specj. otolaryngolog Wioletta Sikora
Podstawowa Opieka Medyczna

Lekarze interniści oraz pediatrzy zapraszają pacjentów NZOZ ESKULAP.

Poradnia pediatryczna ESKULAPEK

To nasz pomysł dla małych pacjentów, którym zapewniamy fachową i miłą opiekę lekarzy specjalistów.

Lekarze specjaliści

Aby się zapisać, wystarczy zadzwonić i ustalić termin wizyty.

Gabinet Rehabilitacji

Zapraszamy na bezpłatną rehabilitację dla pacjentów 50+ (zatrudnionych, emerytów i rencistów).

Gabinet Zabiegowy

Wykonujemy iniekcje domięśniowe, EKG, Holter EKG, Holter RR, Spirometrię oraz inne zabiegi.

Laboratorium

Pobieranie krwi i przyjmowanie materiału do badań laboratoryjnych. Zapraszamy na płatne badania, proponujemy także pakiety badań laboratoryjnych.

Gabinet RTG / USG

Wykonujemy pełen zakres badań. Zapraszamy również na badania prywatne.

Gabinet Audioprotetyczny

Badanie słuchu oraz dobór aparatów słuchowych.

Pielegniarka środowiskowo-rodzinna

Profilaktyka i edukacja w zakresie chorób przewlekłych.